Розширення діапазону вимірювання витрати за методом змінного перепаду тиску

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто існуючі методи розширення діапазону вимірювання витрати за методом змінного перепаду тиску. Запропоновано нові підходи щодо розширення діапазону вимірювання у витратомірних системах та їх реалізації на базі мікропроцесорних обчислювачів. Рассмотрены существующие методы расширения диапазона измерения расхода методом переменного перепада давления. Предложены новые подходы к расширению диапазона измерения в асходоизмерительных системах и их реализации на базе микропроцессорных вычислителей. The article contains the analysis of existing methods of widening the range of the flow rate measurement using method of alternating pressure differential. The new method of widening the range of the flow rate measurement is proposed for flow-measuring microprocessor-based systems.

Пістун Є. Розширення діапазону вимірювання витрати за методом змінного перепаду тиску / Є. Пістун, Р. Дубіль, Ф. Матіко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 147–151. – Бібліографія: 5 назв.