Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Розглянуто особливості визначення метрологічних характеристик телекомплексів контролю енергооб'єктів за допомогою розрахунково-експериментальних методів та імітаційного моделювання. Проаналізовано методи тестування процесорних систем телекомплексів. This paper presents the features of the determination of the metrological characterictics of the power systems control telecomplexes by the experimental methods and computer modeling. There are analysed the the telecomplexes processors testing methods.

Дороніна О. М.Особливості дослідження та оцінки метрологічних характеристик телекомплексів контролю енергооб'єктів / О. М. Дороніна, Г. М. Лавров, С. В. Хомич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 37–41. – Бібліографія: 4 назви.