Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті описано спосіб покращання форми вихідної напруги перетворювача частоти компенсацєю вищих гармонік у її складі та схему електропривода з використанням перетворювача частоти “випрямляч - каскадний інвертор” і асинхронного короткозамкненого двигуна. Розроблена математична модель такої системи. Досліджені електромагнітні та електромеханічні процеси у запропонованій системі електропривода методами математичного моделювання.

Математичне моделювання процесів в електроприводі з каскадним інвертором напруги / О. Г. Плахтина, Г. Й. Боднар, A. C. Куцик, I. O. Плахтина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 122–126. – Бібліографія: 3 назви.