Побудова точного розв’язку стаціонарного рівняння Больцмана

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано метод побудови сукупності точних розв’язків стаціонарного рівняння Больцмана для однорідного напівпровідника з ізотропним законом дисперсії у випадку ефекту Холла та електропровідності. Визначено критерій відбору фізичних розв’язків серед сукупності математичних розв’язків рівняння Больцмана. The way of construction of totality of the exact solutions of a stationary Boltzmann equation for the homogeneous semiconductor with the isotropic dispersion law is proposed in case of Hall effect and electrical conductivity. The criterion of selection of the physical solutions from totality of the mathematical solutions of Boltzmann equation is determined.

Побудова точного розв’язку стаціонарного рівняння Больцмана / О. П. Малик, Г. В. Кеньо, І. В. Петрович, І. С. Собчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 491 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 3–8. – Бібліографія: 4 назви.