Церковно-партійна взаємодія у виборах у Західній Україні у міжвоєнний період

Проаналізовано специфіку взаємодії політичних партій із церквою та релігійними організаціями під час виборів, які проходили на західноукраїнських землях, коли вони входили до складу Польщі. The specific of interaction between political parties and the church and religious organizations in elections in Western Ukraine, when this lands where a part of Poland, was analyzed.

Яцишин У. Церковно-партійна взаємодія у виборах у Західній Україні у міжвоєнний період / У. Яцишин // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 20. – С. 163–166. – Бібліографія: 18 назв.