Одержано полімерні композити на основі дисперсного гідроксиду магнію, модифікованого функціональними поліпероксидами. Досліджено вплив природи пероксидного модифікатора та полімерної матриці, вмісту іммобілізованих на поверхні наповнювача пероксидних груп на фізико-механічні властивості та вогнестійкість наповнених композитів. Polymeric composites on the basis of fine magnesium hydroxide modified with functional polyperoxides have been obtained. The influence of peroxide modifier and polymer matrix nature, content of peroxide groups immobilized on the filler surface onto physicomechanical properties and flame-retardancy of filled composites has been studied.

Шевчук О. М. Механічні властивості та вогнестійкість композитів на основі пероксидованого гідроксиду магнію / О. М. Шевчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 369–374. - Бібліографія: 9 назв.