Розглянуто метод забезпечення інваріантності термоелектричних вимірювальних каналів на основі алгоритмічної корекції похибок результату вимірювання і бездемонтажної повірки первинного перетворювача контрольованого параметра.
Has been analysed method of securing of the invariance of the canals subject to thermoelectrical measurements on the grounds of algorithmic correction of the errors of the result obtained by measurement and inspection of the initial converter of the parameter which is under control, this inspection will be carried out without dismantling.

Скрипник Ю. Алгоритмічний метод автокорекції та контролю систематичних похибок термоелектричних вимірювальних каналів / Ю. Скрипник, Г. Юрчик, В. Водотовка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 199–205.

Endorsement

Review