Алгебраїчні групи над квазіскінченними полями

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Let A be a commutative algebraic group over a pseudofinite field k. It is proved that the Galois cohomology of A vanish. Some properties of isogenies of abelian varieties over quasifinite field are proved. The abelian varieties over algebraic function fields with quasifinite or general local constant fields are also considered. Нехай A - комутативна алгебраїчна група над псевдоскінченним полем k. Доведено, що когомології Галуа групи A є нульовими. Доведені деякі властивості ізогеній абельових многовидів над квазіскінченними полями. Розглядаються також абельові многовиди над полями алгебраїчних функцій з квазіскінченними або загальними локальними полями констант.

Андрійчук В. І. Алгебраїчні групи над квазіскінченними полями / В. І. Андрійчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 3–6. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review