2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаться одна з основних можливостей покращення продуктивності шляхом оптимізації розподілу швидкодії обробки заявок між пристроями проблемно-орієнтованої обчислювальної системи, особлива увага приділяться системам, що представляються замкненими стохастичними сітковими моделями.
The article discusses one of the principal possibilities of productivity enhancement of the computation systems by means o f optimal distribution of application processing speed action between the units of problem oriented computation system. A special attention is paid to the systems as represented by the closed stochastic netlike models.

Лукащук Л. Оптимальний розподіл швидкодії між пристроями проблемно-орієнтованої обчислювальної системи / Л. Лукащук, Н. Кустра // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 24–29.

Endorsement

Review