Показано застосовування рівноважникового методу розв’язування лінійних інтегральних рівнянь з постійними коефіцієнтами до розрахунку усталених і перехідних процесів у лінійних електричних колах другого порядку за періодичної складеної напруги чи живлення. Analytical method of calculating steady states and transients in linear circuits with periodical inputs has been developed. The method is based on using integral equations and on description of functions by the terms of equivalents.

Фільц Р. В. Розрахунок рівноважниковим методом перехідних процесів у колі другого порядку при періодичній складеній напрузі живлення / Р. В. Фільц, М. Н. Лябук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 156-163. – Бібліографія: 4 назви.