Українсько-польська співпраця щодо актуальних проблем інженерної геодезії

Видавництво Львівської політехніки

Повідомлено про ХХІІ МНТК “Актуальні проблеми в інженерній геодезії”, яку організували Комітет геодезії Польської академії наук, відділ геодезії і картографії Варшавської політехніки та Товариство польських геодезистів, що відбулася 22–23 жовтня 2015 р. у Варшаві та Сєроцку, та про участь в ній вчених Львівської політехніки. Сообщается о ХХІІ МНТК “Актуальные проблемы в инженерной геодезии”, организованной комитетом геодезии Польской академии наук, отделом геодезии и картографии Варшавской политехники и Сообществом польских геодезистов, которая проходила 22–23 октября 2015 г. в Варшаве и Сероцке, а также об участии в ней ученых Львовской политехники. Reported XXII IRTC “Actual problems of engineering geodesy”, organized by the Committee of Geodesy of the Polish Academy of Sciences, Department of Geodesya аnd Cartography Warsaw University of Technology and the Community Polish Surveyors, which was held on 22–23 October 2015 in Warsaw and Serock, as well as to participate in it scientists of Lviv Polytechnic.

співпраця, міжнародна науково-технічна конференція, інженерна геодезія, доповідь, БПЛА

Українсько-польська співпраця щодо актуальних проблем інженерної геодезії / І. Тревого, В. Глотов, І. Цюпак, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – Випуск 1 (31). – С. 24–27.