Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено конструкцію первинного перетворювача вібрацій (ППВ) на основі поверхневих акустичних хвиль (ПАХ), проведений розрахунок основних його параметрів. Запропоновано структурну схему системи діагностики з передачею даних по радіоканалу і по провідній лінії зв’язку з використанням ППВ на ПАХ. Запропонований ППВ безпосередньо виконує функції модулятора і генератора несучої частоти, що дає можливість створити передавач невеликих розмірів. The construction of the primary transformer of vibrations on a basis of surface acoustic waves is designed. The calculation of its basic parameters is carried out. The structure of diagnostic system with data transmission by radio channel and by wire link with use this transformer is offered. Proposed transformer directly executes functions of the modulator and generator of a carrier frequency, that allows to create the transmitter of small size.

Шульга В. Г. Інформаційно-вимірювальна система вібродіагностики електротехнічного обладнання з використанням первинного перетворювача на поверхневих акустичних хвилях / В. Г. Шульга, 0. 0. Федоза // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 229–233. – Бібліографія: 5 назв.