Виконано дослідження швидкодії програмної реалізації алгоритму шифрування з відкритим ключем RSA та алгоритму симетричного шифрування DES. Швидкість шифрування на процесорі Intel Celeron D 351 становить 306,4±0,6 кбайт/с та 11,08±0,06 Мбайт/с для алгоритмів RSA та DES відповідно. Подано рекомендації щодо ефектив¬ності застосування цих алгоритмів залежно від обсягу даних, що підлягають шифру¬ванню. Показано, що засоби CryptoAPI в поєднанні з платформою Microsoft .NET є гнучким архітектурно незалежним інструментом для створення ефективних та безпеч¬них модулів криптографічного захисту інформації. The studies of software performance of public key RSA algorithm as well as symmetric DES algorithm have been performed. The encryption velocity at Intel Celeron D 351 processor is 306.4±0.6 kbytes/s and 11.08±0.06 Mbytes/s for RSA and DES correspondingly. The recommendations concerning effective usage of these algorithms depending of input data amount are given. It is shown that CryptoAPI methods in connection with Microsoft .NET are flexible, device transparent tools for building fast and secure cryptographic software modules.

Порівняння швидкодії програмної реалізації алгоритмів симетричного (DES) та асиметричного (RSA) шифрування / В. Яковина, Д. Федасюк, М. Сенів, О. Білас // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 181–185. – Бібліографія: 15 назв.