Вплив спирту і розчинника на каталітичний розклад гідропероксиду третбутилу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено перебіг процесу каталітичного розкладу гідропероксиду третбутилу в толуолі та хлорбензолі і вплив третбутилового спирту на нього. Встановлено, що розклад гідропероксиду краще протікає у толуолі. Третбутиловий спирт виявляє інгібуючу дію на цей процес. The proceeding of the process of catalytical decomposition of tert-butyl hydroperoxide in toluene and in chlorobenzene and the influence ot tert-butyl alcohol on it were investigated. It was established that decomposition of tert-butyl hydroperoxide proceed better in toluene. The tert-butyl alcohol exercises inhibite influence on this process.

Вплив спирту і розчинника на каталітичний розклад гідропероксиду третбутилу / О. І. Макота, Ю. Б. Трач, М. В. Никипанчук, І. Ю. Пиріг // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 48–53. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review