Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлено особливості перебігу реакцій азосполучення S-естерів 4-аміно-бензентіосульфокислоти. Здійснено прогнозований скринінг біологічної активності синтезованих сполук з використанням програми PASS. The features of behavior of reactions of azocoupling S-esters of 4-aminobenzenthiosulfoacid has been established. The predicted search of biological activity of synthesized compounds with using of computerized program PASS has been performed.

Реакції азосполучення S-естерів 4-амінобензентіосульфокислоти та прогноз біологічної активності нових тіосульфосполук за допомогою комп’ютерної системи PASS / Г. М. Хоміцька, Г. Б. Шиян, С. В. Василюк, Д. Б. Баранович, Д. О. Хоміцький, В. І. Лубенець, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 155-162. – Бібліографія: 10 назв.