Синтез і вивчення термічної стійкості чотирикомпонентних кополімерів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено синтез чотирикомпонентних кополімерів за різних співвідношень вихідних мономерів акрилонітрилу, бутилметакрилату, стирену і малеїнового ангідриду. Методом дериватографії досліджено термічну стійкість синтезованих кополімерів. The synthesis of quaternary copolymers has been performed at a different ratio of initial monomers, namely acrylonitrile, butyl methacrylate, styrene and maleic anhydride. Thermal stability of the copolymers synthesized has been studied by means of derivatography.

кополімери, термічна стійкість, copolymers, thermal stability

Сердюк В. О. Синтез і вивчення термічної стійкості чотирикомпонентних кополімерів / В. О. Сердюк, В. В. Кочубей, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 255-259. – Бібліографія: 10 назв.