2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розкрито роль наукової раціональності в процесі формування постіндустріального порядку. Це потрібно для осмислення умов і можливостей адекватного застосування наукового потенціалу в інтересах випереджального розвитку України.
The role of scientific rationality in the process of post-industry order is considered in this paper. It is necessary for comprehension of conditions and abilities for adequate use of scientific potential for the sake of forward development of Ukraine.

Суліма Є. Проблема наукової раціональності як чинника формування глобального соціального порядку постіндустріалізму / Є. Суліма // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 188–191.