Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено модифікацію пероксидованої поверхні поліпропілену за методом “прищеплення від” для акриламіду. Визначено оптимальні умови прищеплення поліакриламіду до пероксидованої поверхні поліпропілену з досягненням ступеня модифікації більше 80–90 %. The modification of polypropylene peroxidized surface via “grafting from” method for acrylamide was carried out. The optimal onditions for polyacrylamide grafting to polypropylene peroxidized surface with approaching of modification degree more than 80–90 % were determinated.

акриламід, ступень модифікації, acrylamide, modification degree

Основні закономірності прищеплення поліакриламідних ланцюгів до пероксидованої поліпропіленової поверхні / В. Я. Самарик, С. М. Варваренко, Н. Г. Носова, І. Т. Тарнавчик, С. А. Воронов, Н. В. Пузько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 274-278. – Бібліографія: 6 назв.