Контролінг і його місце у забезпеченні ефективності управління підприємством

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано еволюційне становлення механізму контролінгу в практиці господарювання. Розкрито його місце в системі менеджменту підприємства. Обґрунтовано доцільність застосування оперативного та стратегічного контролінгу в забезпеченні підвищення ефективності управління підприємствами. The evolutionary growth of mechanism of controlling in practice of management was described. Its place in system of enterprise management was exposed. The reason of application of operative and strategic controlling in securing of enterprise management growth effectiveness.

Дейнега О. В. Контролінг і його місце у забезпеченні ефективності управління підприємством / О. В. Дейнега, О. В. Попко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 289–294. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review