Синтез нових амінопохідних на основі 2,4,6-трихлор -1,3,5-триазину

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено перебіг реакцій заміщення атомів хлору 2,4,6-трихлор-1,3,5-триазину різними аміновмісними замісниками. Розроблено зручні та ефективні препаративні методи синтезу монозаміщених, дизаміщених, тризаміщених похідних 1,3,5-триазину. Passing of reactions of substitution of atoms of chlorine of 2,4,6-trichloro-1,3,5-triazine by different aminocontaining derivatives was investigated. Сomfortable and effective preparative methods of synthesis of mono-,di-, three- aminoacidsubstituted derivative of 1,3,5-triazine was developmented.

реакції заміщення, аміновмісні замісники, методи синтезу

Синтез нових амінопохідних на основі 2,4,6-трихлор -1,3,5-триазину / С. В. Половкович, О. Б. Миколів, М. Б. Стець, О. І. Кузик, Н. І. Михняк, Н. Г. Марінцова, Л. Р. Журахівська, І. І. Губицька, Л. Д. Болібрух // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 117-122. – Бібліографія: 11 назв.