Кримськотатарське питання в Україні: політичні аспекти вивчення проблеми

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено особливості висвітлення кримськотатарського питання в Україні у працях сучасних українських та зарубіжних вчених. Проаналізовано їх ставлення до радянської політики депортації кримськотатарського населення та його реінтеграції в умовах незалежної Української держави. The features of lighting Crimean Tatar’s question in Ukraine are explored in the works of the modern Ukrainian and foreign scientists. Their attitude toward the soviet policy of deportation of Crimean Tatar’s population and his reintegration in the conditions of the independent Ukrainian state is analyzed.

Щерба О. Кримськотатарське питання в Україні: політичні аспекти вивчення проблеми / Оксана Щерба // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 248–252. – Бібліографія: 28 назв.