Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто теоретичні аспекти логістичного менеджменту як складової формування потенціалу розвитку організації. Виділено основні напрямки реалізації стратегічних та тактичних завдань логістичного менеджменту, що забезпечують досягнення цілей організації. Запропоновано механізм постійного вдосконалення потенціалу організації на основі логістичного менеджменту. The article outlines theoretical aspects of logistic management as component of organizations development potential. The main emphasis lies on using strategic and operative tasks of logistic management for achievement of organization goals. The mechanism of organizations potential improvement on the basis of logistic management has been suggested.

Полянська А. С. Логістичний менеджмент як необхідна умова поліпшення потенціалу розвитку організацій / А. С. Полянська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 115–120. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review