Людина та природа. Етапи взаємодії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Зроблено спробу проаналізувати та осмислити роль людства в еволюційному процесі розвитку біосфери, його залежність від законів природи. Розглянуто залежність морально-етичних норм від еволюціії та її теперішнє ставлення до довкілля. An attempt to analyze and ponder the role of mankind in the evolutionary development of biosphere, its dependence from nature’s law is done in the article. Dependence of moral and ethic norms from human evolution and its attitude to the environment is overviewed.

роль людства, морально-етичні норми, role of mankind, moral and ethic norms

Березюк Д. О. Людина та природа. Етапи взаємодії / Д. О. Березюк, К. О. Рачинська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 198-206. – Бібліографія: 13 назв.