Двійникування у плівках CdHgTe

Методом імпульсного лазерного осадження отримано плівки CdHgTe на різних підкладках. Методами електронографії та трансмісійної електронної мікроскопії досліджували початкові стадії росту плівок. Проаналізовані можливі причини двійникування в плівках та запропоновані методи уникнення двійникування на початкових стадіях формування плівок. The films of CdHgTe on alternative substrates were grown by a pulsed laser deposition technique. Study of initial stages of CdHgTe films by electron-difraction investigation and transmission electron microscopy was carried out. It is analysed the causes of the twinning effect in thin films CdHgTe. The methods of reducing the defect densities of initial stages of nucleation films were developed.

Двійникування у плівках CdHgTe / І. О. Рудий, І. В. Курило, І. Є. Лопатинський, І. С. Вірт, М. С. Фружинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 455 : Електроніка. – С. 45–50. – Бібліографія: 18 назв.