Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

З'ясовано поняття економічної безпеки регіонів України та визначено необхідні умови для підтримання її достатнього рівня. Досліджено взаємозв’язки між чинниками, що виводять ситуацію в регіонах за межі економічної безпеки. Запропоновано регіональну структурну оптимізацію як один із можливих шляхів виходу країни з кризи. Ап economic safety definition of Ukrainian regions, which is necessary for maintenance of its sufficient level, ІП the article is presented. This study examined links between factors that lead a situation in regions out of economic safety level. The regional structural optimization as one of possible way out of crisis is offered.

Бакушевич І. В. Економічна безпека регіонів України: аналіз сучасного стану та можливості забезпечення / І. В. Бакушевич, В. П. Мартинюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 14–20. – Бібліографія: 6 назв.