Способу і режимів нанесення жаростійких покрить на ніобієві сплави

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті деякі способи нанесення дифузійних жаростійких покрить на ніобієві сплави з рідкіснометалевих розчинів. Показано, що найбільш доцільно використання термоступінчастого режиму отримання дифузійних покрить з використанням сполук дифузантів, які дисоціюють при низьких температурах. Some methods of diffusion hard-resistance coating to columbium alloys from liquid metal solutions has been investigated. It has been shown that stepped temperature conditions are more useful in order junction with low-temperature diffusants for high quality coatings.

Рибаков С. В. Способу і режимів нанесення жаростійких покрить на ніобієві сплави / С. В. Рибаков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 80–84.