Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описана різницево-адаптивна система з кодуванням часу затримки. Отримані вирази для оцінки необхідної швидкості передавання інформації. The difference adaptive system with coding time-delay is investigated in this paper. The data rate estimation expression for is found.

Різницево-адаптивна система з кодуванням часу затримки та постійною кількістю приростів / О. В. Івахів, Ю. П. Мочернюк, А. В. Семенистий, І. Ю.Шигера // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 125–128. – Бібліографія: 4 назви.