Вищі гармоніки у схемі установки стабілізації режиму дугової електропечі

Розглянуто вплив установок стабілізації режиму на мережу живлення та ефективність їх роботи при живленні дугових сталеплавильних печей змінного струму. Наведені залежності струмів вищих гармонік в елементах схеми та мережі, а також діаграми амплітудного спектра струмів вищих гармонік у анормальних режимах роботи. Показано, що при застосуванні установки стабілізації режиму в її елементах з'являються вищі гармоніки, але в мережу вони практично не потрапляють. An effect of the regime stabilization devices to the feeding network and an efficiency of their operating at feeding of arc steel melting furnaces of AC. The dependences of high harmonics current in the elements of the net and the scheme and the diagrams amplitude spectrum of the high harmonics current at the abnormal operation regimes are presented. It is shown, that at implementation of the regime stabilization device the high harmonics appear in it’s elements, but they actually don’t get.

Молдовський A. A. Вищі гармоніки у схемі установки стабілізації режиму дугової електропечі / A. A. Молдовський, О. В. Турковсъкий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 90–93. – Бібліографія: 5 назв.