Самоорганізація колективу мобільних агентів у просторі: формування многокутника

Розглянуто актуальне питання формування правильних геометричних фігур колективом автономних робототехнічних агентів. Запропоновано розподілений алгоритм побудови заданого наказом многокутника за умов відсутності централізованого управління та необмеженого радіуса видимості засобів детектування сусідніх агентів. Actual problem of forming regular patterns by collective of autonomous robotic agents is considered. Distributed algorithm of forming the specified by order polygon under the conditions of no centralized control and unlimited detection range of agents.

Бочкарьов О. Ю. Самоорганізація колективу мобільних агентів у просторі: формування многокутника / О. Ю. Бочкарьов, В. А. Голембо, Х. Р. Попадюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 15-23. – Бібліографія: 7 назв.