Одержання нових солюбілізатів на основі алкілестерів тіосульфанілової кислоти

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано та досліджено нові водорозчинні препарати з використанням функціонально активних полімерів на основі алкілестерів тіосульфанілової кислоти, які мають бaктерицидну та фунгіцидну активність. Water-soluble preparations on the basis of alkyl ester of thiosulfanilic asid solubilized by polymeric surfactant possessing bactericidal and fungicidal activities have been obtained and studied.

Одержання нових солюбілізатів на основі алкілестерів тіосульфанілової кислоти / Н. Л. Заярнюк, М. І. Солод, С. В. Хом'як, В. Г. Червецова, О. С. Заіченко, В. І. Лубенець, В. В. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 72-77. – Бібліографія: 4 назви.