2003-02-25

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Стаття присвячена розглядові українських фізичних термінів, утворених способом нульової суфіксації, наприкінці XIX - на початку XX століття.
This article contains description Ukrainian physical ternis, which were built by zéro suffixation way in the end of XIX century - beginning of XX century.

Процик І. Нульова суфіксація в українській загальновживаній лексиці та фізичній термінології на зламі ХІХ-ХХ століть / І. Процик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 490 : Проблеми української термінології. — С. 35–37. — (Теоретичні засади термшознавства та лексикографії).

Endorsement

Review