Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано синтез магнітних колоїдних частинок на основі Fe3O4 та нікелю з функціональною полімерною оболонкою. Досліджено можливість застосування частинок як аналітичних реагентів у біології клітини. Synthesis of magnetic colloidal particles of Fe3O4 and Nickel carrying functional polymer shell is described. The application of these particles as analytic reagents in cell biology was investigated.

Синтез біосумісних магнітних колоїдів у присутності функціональних олігопероксидів / В. Р. Лобаз, В. О. Камінський, Р. О. Білий, В. П. Новіков, О. С. Заіченко, Р. С. Стойка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 57–61. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review