Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив концентрації ізобутилового спирту (ІБС) на процес його окиснення на Fe:Te:Mo (1:0,85:1) оксидному каталізаторі. Встановлено, що основні продукти окиснення: метакролеїн (МА), СО, СО2 та брутто швидкість перетворення ІБС мають перший порядок за спиртом. Розраховані ефективні константи швидкості та ефективні енергії активації реакцій утворення продуктів. The effect of concentration of isobutyl alcohol on the process of it΄s oxidation on Fe:Te:Mo (1:0,85:1) oxide catalyst. It has been established that rate of formation of basic oxidation products: metacroleine, CO, CO2 and brutto-rate of isobutyl alcohol conversion has first or der by alcohol. Effective rate constants and effective activation energies of products formation have been calculalated.

ізобутиловий спирт, константи швидкості, метакролеїн

Жизневський В. М. Вплив концентрації ізобутилового спирту на процес його окиснення на Fe-Te-Mo-Ox каталізаторі / В. М. Жизневський, О. О. Мацьків, В. В. Івасів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 188-191. – Бібліографія: 4 назви.