2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто прикладні задачі імітансного контролю. Подано класифікацію досліджуваних об’єктів за принципом формування вимірювального сигналу. Це дало змогу виділити характерні класи задач та сформулювати вимоги до основних характеристик проблемно-орієнтованих засобів вимірювання імітансу.
Applied tasks of immitance control are considered. Classification of investigated objects based on principle creation of measuring signal is shown. This allows to identify typical task categories and to formulate the requirements of major characteristics of problem-oriented immitance measuring instruments.
Рассмотрены прикладные задачи иммитансного контроля. Приведена классификация исследуемых объектов за принципом формирования измерительного сигнала. Это позволило выделить характерные классы задач и сформулировать требования к основным характеристикам проблемно-ориентированных средств измерения иммитанса.

Хома В. Сфери застосування та вимоги до основних характеристик проблемно-орієнтованих засобів вимірювання імітансу / Володимир Хома // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 43–51.

Endorsement

Review