Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Застосовуючи термографічний метод аналізу, досліджено систему Fe-Bi-Mo-Ох з різним вмістом вісмуту та порівняно її каталітичні властивості з фазовим складом. Розраховано кінетичні параметри стадій формування фазоваго складу для серії досліджених каталізаторів та енергія активації термічних ефектів. Thermogravimetric tests of Fe-Bi-Mo-Ох system with different content of bismuth have been accomplished. The catalytic activity of catalysts with a phase composition has been compared. For a series of investigated catalysts kinetic parameters of the stages of phase composition formation and activation energy of thermal effects were calculated.

Термографічні дослідження Fe-Bi-Mo оксидного каталізатора процесу окислювального дегідрування етилбензолу до стиролу / Р. Д. Цибух, В. М. Жизневський, В. В. Кочубей, В. В. Гуменецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 116-119. – Бібліографія: 5 назв.