З використанням обвідних функцій для енергетичних коефіцієнтів відбивання світла прозорою плівкою встановлені аналітичні вирази для псевдобрюстерівських кутів падіння світла в спектрах Фабрі-Перо. With use of envelope functions for energetic coefficients of light reflection by a transparent film analytical expressions for pseudo Brewster angles of incidence in Fabry Perot spectra are established.

Кушнір О. П. Закономірності прояву кутових умов немонотонних залежностей енергетичних коефіцієнтів в спектрах Фабрі-Перо / О. П. Кушнір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 137–140. – Бібліографія: 3 назви.