Використання інтелектуальних карт (Mind Maps) в супроводі навчального процесу

В роботі наведено методи побудови інтелектуальних карт та їх застосування у вищих навчальних закладах для супроводу навчального процесу. Проаналізовано доцільність використання інтелектуальних карт викладачами та студентами з метою покращення подання та розуміння навчального матеріалу. In this paper the methods of construction and application of Mind Maps for education at the university are described. The work analyzes the expediency of using Mind Maps by teachers and students to improve the presentation and understanding of learning.

інтелектуальна карта, інформація, навчальний процес, запам’ятовування, Mind Map, information, learning process, memorization

Качан А. Використання інтелектуальних карт (Mind Maps) в супроводі навчального процесу / Соломія Качан, Анатолій Катренко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 109–112. – Бібліографія: 4 назви.