Дослідження легкотопкого скла як наповнювача полімерів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У результаті досліджень розроблено склади скла в системах P2O5–B2O3–Na2O і MoO3–P2O5–Na2O з низькою температурою синтезу і визначено їх властивості. Показано, що такі скла можуть бути використані як сповільнювачі горіння для наповнення полімерів. The result of investigations is an elaboration of glasses in systems P2O5–B2O3–Na2O and MoO3–P2O5–Na2O with low temperature of synthesis and properties have been studied. Is shown, that these glasses can be utilised as inhibitor of burning at filling polymers.

легкотопкість скла, різні види скла

Дослідження легкотопкого скла як наповнювача полімерів / О. Ф. Бабаджанова, Я. І. Вахула, В. О. Васійчук, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 228-231. – Бібліографія: 8 назв.