Модифікація ПЕВГ і одержання сумішей ПЕВГ:ПА-6

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано модифікацію поліетилену високої густини з пониженим ступенем зшивання і деструкції. Модифікація досягається за рахунок прищеплення малеїнового ангідриду з масовою часткою 1–5 % на ПЕВГ з використанням органічних пероксидних ініціаторів, диспергованих у поліетилені. Одержаний кополімер використовувався як полімерний компатибілізатор для сумішей ПЕВГ:ПА-6. The modification of polyethylens high density with a low degree cross linkage and destruction has been described. The modification is achieved by the grafting of maleic anhydrides to the extend of 1–5 % using organic peroxide initiators, dispersed together with the polyethylens. The graft copolymers obtained are used as polymeric compatibilizator for polyethylene high density/nylon-6 blends.

Курило М. С. Модифікація ПЕВГ і одержання сумішей ПЕВГ:ПА-6 / М. С. Курило, О. О. Наконечний, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 173-177. – Бібліографія: 5 назв.