Наведено результати досліджень закономірностей формування пористих композиційних матеріалів на основі кополімерів 2-гідроксіетилметакрилату з полівінілпіролідоном, наповнених гідроксіапатитом. Виявлено вплив природи та кількості пороутворювача і неорганічного наповнювача на фізико-механічні властивості композиційних матеріалів. The results of forming regularities investigation of porous composition materials on the basis of 2-hydroxyethylmethacrylate-polyvinylpirrolidone copolymers with hydroxyapatite have been shown. The influence of nature and amount of inorganic filler on physical and mehanical properties of composition materials have been found.

Наповнені гідроксіапатитом композиційні полімерні матеріали для заміщення кісткової тканини / Н. Б. Семенюк, О. М. Сірий, О. З. Галишин, І. В. Солоха, В. Й. Скорохода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 452–455. – Бібліографія: 4 назви.