Аналітичний контроль одержання α-етилакролеїну за реакцією Манніха

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

З метою проведення аналітичного контролю процесу одержання α-етилакролеїну розроблено методику титриметричного визначення альдегідних груп гідроксиламіновим методом у присутності у реакційній суміші амінів різної будови як каталізаторів. Відносна похибка визначень не перевищує 3 %. With the purpose of analytical control of α-ethylacrolein obtaining at presence of different structure amines as catalysts the hydroxylamine method of aldehyde group determination was investigated for reaction mixtures. The relative deviation for determinations does not exceed 3 %.

Аналітичний контроль одержання α-етилакролеїну за реакцією Манніха / Н. М. Карп’як, С. С. Абаджев, Г. О. Маршалок, Й. Й. Ятчишин, І. П. Полюжин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 10–13. – Бібліографія: 7 назв.