Фінансово - економічні і маркетингові проблеми розвитку агробізнесу в Україні

Розглядаються тенденції експортних та імпортних поставок сільськогосподарської продукції в Україні, визначаються проблеми фінансового і маркетингового характеру, які гальмують розвиток вітчизняного агробізнесу. Наведено трендові моделі зміни основних показників і алгоритми визначення показників для компенсації витрат на виробництво і збут. Доведена необхідність розширення сфери дії маркетингових заходів для покращання результатів діяльності сільськогосподарських підприємств. The article examined trends in exports and imports of agricultural products in Ukraine are determined by financial and marketing problems of nature that impede the development of domestic agribusiness. Given trend model changes the basic indicators and indicators algorithms to compensate for the costs of production and sales. Proved the necessity of expanding the scope of marketing activities to improve the performance of agricultural enterprises.

Крупський В. С. Фінансово - економічні і маркетингові проблеми розвитку агробізнесу в Україні / В. С. Крупський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 189–197. – Бібліографія: 5 назв.