Цифровий безконтактний ємнісний рівнемір

Запропоновано пристрій цифрового багатоканального безконтактного ємнісного рівнеміра. Описано основи та принципи його функціонування з обґрунтуванням деталей реалізації. Проведено аналіз переваг та недоліків і вказані основні можливі сфери його використання. The digital, contact-less multi channel capacitance level sensor device is proposed. The basis and principles of its functionality with explanations of implementation details are described. It is also analyzed prototype’s advantages and drawbacks, and pointed to main spheres of its usage.

Сметана А. С. Цифровий безконтактний ємнісний рівнемір / А. С. Сметана // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 492 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 139-141. – Бібліографія: 6 назв.