Метод пасивної локації джерела квазіперіодичного сигналу

Thumbnail Image

Запропоновано метод пасивної локації джерела квазіперіодичного сигналу, незалежного від періоду повторення сигналу, його можливої широкосмуговості та наявності випадкової складової з можливістю визначення координат джерела сигналу однозначно та з наперед заданою точністю. Наведено послідовність його реалізації. A method of quasi-periodic signal passive location is proposed. The method is not dependent on the period of signal, its possible wide bandwidth factor and random component presence. It has a possibility of position data to be determined uniquely or with a preset accuracy. Execution sequence of the method is presented.

Спіченков С. Ю. Метод пасивної локації джерела квазіперіодичного сигналу / С. Ю. Спіченков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 167–171. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review