Критерій оцінювання дефектності при точковому конденсаторному мікрозварюванні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонований критерій оцінювання відтворюваності показників якості технологічного процесу кондесаторного точкового мікрозварювання масових виробів радіоелектроніки та прецизійного приладобудування за встановленим законом статистичного розподілення дефектності зварювання. An evaluation criterion is offered for providing indexes of quality of technological process condenser of point microwelding mass exact and radio electronic wares after the set law of the statistical distributing of imperfectness of welding.

Білобородченко В. І. Критерій оцінювання дефектності при точковому конденсаторному мікрозварюванні / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 12–15. – Бібліографія: 5 назв.