Основні напрями підвищення ефективності підприємств теплових мереж

Розглядаються основні напрями підвищення ефективності підприємств теплових мереж, а саме зниження собівартості продукції, удосконалення управління виробництвом, зменшення втрат ресурсів, використання основних виробничих фондів. The main directions of effectiveness increasing of activity of heat network enterprises are investigated in the article, such as the production cost increasing, the production management improving, the use of main equipment of this enterprises.

Акіншина О. В. Основні напрями підвищення ефективності підприємств теплових мереж / О. В. Акіншина, С. Й. Чучмарьова, Л. Р. Іванишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 121–126.