Thumbnail Image

Наведено конструктивну схему та розрахунок парамерів двочасного резонансного вібраційного стола з електромагнітним приводом для ущільнення бетоносумішей. Промодельовано амплітудно-частотні характеристики і часові залежності коливальних мас та отримано задані двочастотні коливання робочого органу. The article examined the structural chart and order of calculation of parameters of twofrequency resonance the vibratory table with electromagnetic drive for the compression of concrete mixture. The analysis of gain-frequency descriptions and sentinel dependences of the vibratory masses is conducted and got the set twofrequency vibrations of worker mass.

Гурський В. М. Забезпечення двочастотних резонансних режимів роботи вібраційного стола для ущільнення бетоносумішей / В. М. Гурський, І. В. Кузьо, О. В. Ланець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 44-50. - Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review