Визначення шуканих споживчих переваг на регіональному ринку взуття

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати польових маркетингових досліджень споживацьких переваг на ринку взуттєвої продукції Луганського регіону. Виділено показники, які є необхідними для оцінки чинників, що впливають на купівлю взуття. Проранжовані шукані переваги, що очікуються споживачами від взуттєвої продукції. Отримані результати можна використовувати і як основу для сегментування ринку взуття, і для оцінки конкурентоспроможності продукції на галузевому ринку. In article are brought the results of field marketing researches of purchaser preferences on market of footwear production of Lugansk region. Are picked out the factors, affecting decision of buying of footwear. The allocation sought after benefits, which the consumers produce to footwear production. The results can serve as base as for segmentation of footwear market on base of sought after benefits, so and for production competitiveness estimation on trade market.

Савченко О. П. Визначення шуканих споживчих переваг на регіональному ринку взуття / О. П. Савченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 212–218.