Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виділено ключові індикатори діяльності Республіканської і Демократичної партій в Конгресі США в сучасний період. Як вихідні положення дослідження взяті як класичні теорії, так і нові позитивістські моделі на основі теорій раціонального вибору та неоінституціоналізму. Серед основних індикаторів визначені партійна лояльність конгресменів, ефективність лідерів, ступінь міжпартійної ідеологічної поляризації тощо. The article defines key indicators of the Democratic and Republican parties' activity in the United States Congress during modern period of time. The base assumptions are taken from classic theories as well as from positivist models of rational choice theories and new institutionalism. Among main indicators party loyalty, leaders' effectiveness, party polarization and some others are defined.

Паламаренко М. Методологія дослідження діяльності Республіканської і Демократичної партій в Конгресі США / М. Паламаренко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 141–145. – Бібліографія: 11 назв.