Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоноване просте розв’язання задачі “м’якого” старту і регулювання швидкості обертання вентильних двигунів електропривода транспортних засобів. Керування електроприводом відзначається надійністю і не вимагає змін схеми комутатора. A simple decision of the problem of “soft” start and regulation of the speed of electric drive direct curent brushless motor of transport is offered. Electric drive control differs with safety and does not require electric drive commutator scheme changes.

Керування швидкістю обертання вентильних двигунів електроприводів транспортних засобів / В. І. Ткачук, І. Є. Біляковський, М. В. Бурштинський, В. Г. Гайдук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 139–142. – Бібліографія: 1 назва.